Çağımız teknolojisiyle üretilen ve herkesin gözdesi olmaya başlayan 3D kapak modelleri artık genç odalarında da uygulanmaya başladı. Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla bulabileceğimiz bu 3D genç odası modellerini sizler için araştırdık.

Aşağıdaki resim galerisine örnek olarak eklediğimiz resimlerden de anlayacağınız gibi genç odalarını bir bütün şeklinde şıklaştıran bu 3D kapaklar; uv temelli dijital baskı teknolojisiyle yapılmış olup herkesin zevkine uygun halde üretimi yapılmaktadır.

Genç odaları gençlerin yaşam alanı olduğundan dolayı, onların gelişimini ve kişiliğini en çok etkileyen ortamlardan biridir. Bu nedenle ebeveynlerin, çocuklarının gelişimi ve onların geleceğini etkileyecek her türlü düzeni sağlıklı bir şekilde sağlamaları gerekir. Genç odası takımlarının tasarım ve düzeni bu noktada çok önemlidir. Onlara kendini rahatlatacak ve ferah bir ortamda hissettirecek tasarımlar yapmamız gerekir.

Genç odaları aynı zamanda çocuklarımızın çalışma ortamı olduğundan dolayı onlara çalışmalarını kolaylaştıracak şeyler yapmamız gerekir. Mesela kendilerini çalışmaya adapte edebilecek görsellerle kapaklarını süsleyebiliriz. Ya da duvar kâğıtlarını buna uygun bir şekilde yapabiliriz. Yalnız bunları yaparken onları sıkmamak ve onları kendi odalarından soğutmamak için gençlerin fikir ve zevklerine uygun bir şekilde yapmaya da özen göstermemiz gerekir.

Eğer evinizi bir mimara tasarlatıyorsanız kesinlikle bu şekilde bir genç odasını size tasarlamasını ve sunmasını istemelisiniz. Ve herhangi bir mobilya tasarımcısından bu kapakları temin edip montajını yaptırabilirsiniz. Makalemizde sizlere 3D genç odası kapaklarını tanıttık. www.evdekorasyonfikirlerim.com ekibi olarak mutlu ve keyifli dekorasyonlar dileriz.