Birbirinden şık, güzel ve özenli sofraların vazgeçilmezi yemek takımlarıdır. Sizin için en doğru tercih kaliteli ve şık tasarımlarıyla eşsiz sofralar kurmanızı sağlayacak. Karaca yemek takımları olacaktır. Eğer kibar, ince detaylarda güzelliğini öne çıkaran, baharı hatırlatan ve kesinlikle şık bir sofra istiyorum diyorsanız; Karaca yemek takımı modellerine göz atmalısınız. Karaca, sevdiklerinize en samimi ve unutulmaz anıları bir yemek masasının etrafında paylaşmayı; bu sıcak ortamı sofralarınıza yansıtmayı vaat ediyor. Bunun için birbirinden güzel modelleri hizmetinize sunuyor. Özellikle Karaca Fine serileri klasik tarzdan vazgeçemeyenlerin gözdesi olacak.  Bu serilerde öne çıkan özellik seçimin kare tabaklardan yana olması. Renkler genellikle beyaz, kırık beyaz ve tek renk olarak; ince işçiliğiyle göz dolduran gold detaylarla birlikte kullanılıyor.

 

Karaca yemek takımları; 2 kişilik, 6 kişilik ve 12 kişilik olarak çeşitli modellerde hizmetinize sunulmakta. Tercihinizi kişi sayısına göre belirleyebileceğiniz gibi; sofrada farklı takımlardan parçaları bir arada kullanarak ta hoş bir sofraya imza atabilirsiniz. Karaca Apricot serileri; çiçek desenleri, gül ve renkli motifleriyle; vintage severleri, pastel renklerden hoşlananları bekliyor. Düz renk olarak üretilen fakat kendinden desenli olan ürünler daha sade sofraları donatmak için tercih edilebilir.

Karaca, çocukları da unutmuyor! Disney, Hello Kity konseptleri ile karakterler can buluyor. Böylece çocuklarınızın sevdiği karakterler yemek takımında hayat buluyor. Yemek yemeyen çocuğunuza Karaca yemek takımları sayesinde eğlenceli sofralar hazırlayabilirsiniz.