Sektörde ve dekorasyon web sitelerinde öncü kuruluşlardan olan www.evdekorasyonfikirlerim.com tamamen siz değerli müşteri ve ziyaretçilerimize güler yüzü ile kaliteli iletişimi ve hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Kuruluşumuz gerek kurumsal gerek ise bireysel olarak siz saygı değer ziyaretçi ve müşterilerimize kesinlikle hizmette sınır tanımamaktadır. Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizin akıllarında hakkımızda olumsuz düşüncelerle yer almak istemiyoruz.

 

Kuruluşumuzun sahipleri, uygulamaları ve siparişleri bizzat kendileri imalathaneden yapılışına, boyamadan monte ediliş aşamasına kadar takip etmektedirler. Her siparişiniz, bahsedilen tarihten en az bir gün öncesinde teslimata hazır bir şekilde hali hazırda bekletilmektedir. Biz, evdekorasyonfikirlerim.com ailesi olarak, siz saygı değer ziyaretçi ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek adına alanında en uzman personelleri ile hizmette sınır tanımıyoruz.

 

Sektörde geçirilen uzun yıllardan sonra kendimize bir internet sitesi açmaya karar vermiş bulunmaktayız. Edinilen tecrübe ve deneyimlerimizi birleştirdikten sonra siz saygı değer ziyaretçilerimiz ve müşterilerimize sunmayı kendimize amaç ediniyoruz. Sizden aldığımız güç ve edindiğimiz tecrübeler ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Sizlere, bize verdiğiniz güç ve kazandırdığınız tecrübeler için sonsuz teşekkürler sunuyoruz istiyoruz.

 

Vizyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz ve uygulama yaptığımız her alanda kaliteli hizmet ve ürün vermek, teknolojik gelişmeleri sürekli takipte kalarak her alanda yenilikçi olmak, bunlar için gerekli olan iş gücü ve potansiyelini bünyemizde taşımak ve yaşatmaktır.

 

Misyonumuz;

Projelerimiz, ürün gamımız, sorunlara karşı olan çözümlerimiz, satış sonrası verdiğimiz garanti ve güvenilirlik, yüksek iş ahlakımız ile en çok ve sürekli tercih edilen, önerilen, ziyaretçi ve müşterilerimiz için değer yaratan ve değer veren, sektörde öncü bir şirket olmak.

 

 

Kalite Anlayışımız;

  • Güvenilir, garantili ve kaliteli hizmetler
  • Zamanında, sorunsuz teslimat ve hizmet
  • Güler yüzlü hizmet

Kullanılan ürünlerin proje kapsamında olanlarını amacına ve bütçeye uygun olarak üretmek ve seçilmesini sağlamak

  • Müşteri istek ve şikayetlerini dikkate almak
  • Müşteri istek ve şikayetlerine en hızlı en iyi çözümü üretmek
  • Müşterilere en iyi ödeme kolaylıklarını ve koşullarını sağlamak
  • Müşteri ve ziyaretçilerle olan iletişimimiz sürekli tutup, beklentilerine cevap veren doğru projeler üretmek.