Hepimiz bir anne ya da baba olarak çocuklarımız için her konuda elimizden gelenin en iyisini yapmak isteriz. Tabii bunu yapmak pek de kolay olmaz. Hem bütçe hem de kararsızlık bakımından. Fakat artık bu iki sıkıntıya da son! Çilek Mobilya’da o kadar çok çeşit ürün bulunuyor ki çocuğunuz için onun da isteklerini göz önünde bulundurarak doğru ve en iyi seçimi yapmak artık çok kolay. Üstelik bütçenize uygun ve cep yakmayacak fiyatlarla.

Bazı aileler o kadar kararsızdır ki sorunlar sadece burada bitmez. Aklımıza takılan bir kaç ürün vardır ve bu sefer de bunlar arasında seçim yapamıyorsak işte o zaman üçüncü bir kişiden fikir edinebilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak kaliteli ve en güzel iki çocuk odası takım modelini sizlerle paylaşarak sizlere yardımcı olmak istiyorum.

 

İlk tanıtacağım takımın adı ‘’Princess Oda Takımı’’dır. Tek kişilik, kızların hep düşlediği güzel, rahat ve kaliteli en güzel takımların arasındadır. Takımın içinde Princess çalışma ünitesi, çalışma masası, komodin, medium dolap, ve karyola bulunmaktadır. Üstelik hepsi birbirinden ucuz fiyata.

İkinci tanıtacağım takımın adı ‘’ Pirate Oda Takımı ’’ dır. Bu oda takımı daha çok erkeklere hitap eden bir takımdır. Daha çok tahta görünümü verdiğinden dolayı çok yapmacık durmayacak ve eve rahat, konforlu bir hava katacaktır. Takımın içinde Pirate çalışma ünitesi, çalışma masası, komodin, large dolap bulunmaktadır.

Çilek Mobilya’yı tercih edin, iyi ve keyifli alışverişler gerçekleştirin.