Mutfağınızı işlevsel tarz katan açılabilir yemek masaları özel tasarımları ve işler ile mutfağınıza renk ve enerji katıyor. Boyutları ve ebatları ile çok sayıda fırsat sunan açılabilir yemek masaları renkleri ve tarzlar ile de her beğeniye göre seçenek sunuyor. Açılabilir yemek masaları modellerine yakından baktığımızda öne çıkan fırsatları sekizde inceleyebiliriz.

  •  ALAN TASARRUFU İÇİN AÇILABİLİR YEMEK MASALARI

Mutfağınızı daha dekoratif ve daha istersen hale getiren açılabilir yemek masaları sizin için birbirinden cazip fırsatlar asılarak bol seçenek oluşturuyor. Masa sandalye tasarımına ek olarak masa sandalye tabure tercih oluşturan açılabilir yemek masaları 6 kişilik banklı masa takımı ile özel bir fırsat oluşturuyor. Bunun yanında banklı masa takımının birçok türünü görebiliyoruz. Vintage tarçının kırmızı beyaz tarla sandalye masa takımı sandalye tasarımı öyle country iyi bir tercih oluşturuyor.

  •  KLASİK TARZLAR MODERN ÇİZGİLERLE BİRLEŞİYOR

Trafik modelleri öne çıktığı açılabilir yemek masalar arasında modern çizgiye sahip özel modellerde yer alıyor. Sante açılır yemek masasında kapıyı açın yemek masası beyaz ve kahve tonları ile iştah açan modeller sunuyor. Sandalye ve masa bütün ve ayrı olarak sunulan bu modeller tercihinize göre takım olarak alabilirsiniz. Renkli modeller neden oluşturulan açılabilir yemek masaları her Rengi farklı altını sandalye masa takımı ile renkli bir tercih sunuyor. Pembe ve beyazın uyumunu yaptın küçük matematikleri değer sandalye ve masa uyumu ile öne çıkıyor. Rahatlığı ile çıkartan açılan yemek masası balıklı masa tenisi ile işlevsel bir tasarım oluşturuyor.

  •  HER TARZA GÖRE YEMEK MASASI TERCİHİ

Mutfağınızın tarzına göre her tarzda model sunan açılabilir yemek masaları camlı yemek masası modelleri ile göz kamaştıran bir tercih oluşturuyor. Kırmızı beyaz kahverengi beyaz mor beyaz ve gri beyaz modelleri ile mutfağınıza renk katar modeller işlevsel tasarımı ile size ve ailenize pratik bir yaşam sağlıyor. Bu modellere ek olarak akıllı sehpa modelleri alan tasarrufu sağlayan modellerde öne çıkıyor. Katlanabilir masa modelleri de yine alan tasarrufu için fırsatlar sunuyor. Mutfağınıza işlevsel gelecekler oluşturan tek kanadı katlanabilir masa da kullanım alanına göre tercih oluşturuyor.