Yeni tasarımlarla yatak Odanızı şekillendirmek de yatak odanızda sıklığı yakalamak istiyorsanız 2017 yatak odası modelleri tercihlerine yakından bakmalısınız. Her zevke ve her Renge göre birbirinden özel geceler sunan 2017 yatak odası modelleri özel fırsatlar oluşturuyor.

 SIRA DIŞI YATAK ODASI MODELLERİ

Yatak odanızın sıra dışı bir tasarıma kavuşturan modeller birbirinden özel tercihleri uyuşturuyor. Yatak başı tasarımı ile dikkat çeken fayton tasarımlı yatak odası modelleri yatak odanızda klasik Rüzgârları estiriyor. 2017 de size özel tercihler sunan yatak odası modellerinden biri de lüks tasarımlı geniş yatak konseptli modellerdir. Romantik anlar şeffaf tasarımda modellerde kırmızı mavi renk yoğunlukları ile düzeltecek buluşturuyor.

 ÇATI ARASI YATAK SEÇENEĞİ

2017 modelleri arasında dikkat çeken çatı yatak odası modelleri size alan kazandıran işlevsel tercihler sunuyor. Gün Işığı alan özel tasarıma sahip olan çatı yatak odası modelleri özel Mobilya halı tasarımları ile tercih oluştururken evinizi daha istersen kullanma fırsatı sunuyor.

 RENKLERE GÖRE YATAK ODASI MODELLERİ

Renklere göre yatak odası modelleri 2017 modelleri arasında dikkat çekerek zevklerinize ve renklerine göre tercih buluşturuyor. Siyah dikkat yatak odası modelleri asil renkleri ile dikkat çekerken beyaz detayı ile dengeli bir tasarım oluşturuyor. 2017 yatak odası modelleri koyu renkleri arasında yer alan siyah yatak odası modelleri duvar tavan perde nevresim ve başlık gibi modellerle konsept oluşturuyor. Gri yatak odası modelleri tren olan modellerden biri. Göze hoş gelen tasarımı ile tablo Mobilya halı ve efendi gibi unsurlarında gri tonları tasarlayarak yatak odanızda huzuru bulabilirsiniz. Benzer şekilde tasarımları krem rengi de ekleyerek yatak Odanızı göz kamaştıran bir tasarıma kavuşturma bilirsiniz. Gri Modeller her rengin açık tonu ile imzalarken açık yeşil açık kahverengi gibi renklerle de özel kombinler oluşturabilir.

 HUZURU ARAYANLARA

Huzuru arayanlara da özel tasarımlar 2017 yatak odası modelleri beyazın saflığını ve temizliğine yatak odanıza taşıyor. Gardırop yatak pencere perde gibi komple beyaz bir tercih oluşturan yatak odanızda huzuru sağlıyor. Bu modellerle aradığınız tercihe kavuşabilir tarzınıza uygun yatak odası tasarımına kavuşabilirsiniz.