Evinize özel bir yaşam alanı haline getiren TV sehpaları TV keyfini işlevsellik ile birleştirerek cazip bir fırsata dönüştürüyor. Birbirinden özel TV ünitesi modelleri ve tercihleriyle salonunuzda kullanışlı fırsatlar oluşturuyor. Bu tercihlere yakından baktığımızda öne çıkan fırsatları şu şekilde ele alabiliriz.

TV SEHPASI SEÇERKEN DİKKAT

TV sehpası dikkat etmemiz gereken temel nokta model ve renk uyumludur. TV’nizin bulunduğu salonda halı koltuk kanepe perde ışıklandırma gibi tasarım unsurlarına göre uyumlu TV sehpası seçmeniz gerekiyor. Bunun yanında kalite ve tasarımı ile de size uzun ömürlü tercihlere kavuşturan modeller seçilerek özel fırsatları kavuş olabilir.

MODERN TV SEHPALARI

Modern TV sehpaları modellerine yakından baktığımızda ünitesi zigonlu TV ünitesi, hayal TV sehpası, domino TV ünitesi, vega tV ünitesi, assos TV ünitesi, kuzey TV ünitesi, damla TV ünitesi, elit TV ünitesi gibi modelleri birbirinden özel ve işlevsel seçenekleri görebiliyoruz.

RETRO TV SEHPA MODELLERİ

TV sehpaları modelleri yeni bir tarz kazandıran Retro modeller mercek altına alındığında öne çıkan fırsatları şu şekilde inceleyebiliriz. Özel renk ve tasarıma sahip Retro modeller arasında pan TV ünitesi, TV ünitesi, Melis TV ünitesi, TV ünitesi, nevada TV ünitesi, retro oval TV ünitesi ve çok sayıda özel tercihi görebiliyoruz. Bu tercihlerle salonunda özel konseptleri oluşturabilir ki adınıza ve renginize göre tercih yapabilirsiniz.

AHŞAP TV ÜNİTELERİ

           Ahşap TV üniteleri modelleri salonunuzda size doğal bir ortam oluşturuyor. Bunun için size sunulan masif ahşap TV ünitesi, masif çekmeceli TV ünitesi, kapaklı TV ünitesi modellerin yanında ahşap TV ünitesi modelleriyle zengin seçenek alabilirsiniz.

AVANGARDE TV ÜNİTELERİ

Salonunuzda size özel tasarımlar oluşturan Avangart TV ünitesi modelleri özel tasarımları ve özel renkleri ile dikkat çekiyor. İnci TV ünitesi, duvar TV ünitesi, gizli bölmeli TV sehpası, saltanat TV ünitesi, palas TV ünitesi, petra TV ünitesi, İstanbul TV ünitesi, Sevilla TV ünitesi, antik TV ünitesi ve havra TV ünitesi gibi birbirinden Özgün ve orijinal tasarımlar sunan modellerden Tetik yaparak, salonunuzda şık tasarımlara kavuşabilirsiniz.