Kasabanın doğallığıyla evinizde doğal taşlar oluşturabilir sıra dışı ve özel tasarımlarla cazip modelleri tercih ederek evinizde ve yaşam mı Kendi aranızda uygun konseptler oluşturabilirsiniz. Kullanışlı tarzıyla dikkat çeken ahşap modeller doğal yapısıyla sağlığınız için de avantajlı durum oluştururken hassas yapısıyla olduğu ortama doğal bir renk katma seçeneği oluşturuyor. Doğal ahşap sehpa modelleri mercek altına aldığımızda öne çıkan fırsatları şekilde detaylandırabiliriz.

 YAN SEHPALAR

Ahşap sehpaların kendine bulduğu en özel taş olan yan sehpalar kütük sehpa dilim modeli, ağaç sehpa modeli, çakıl taşlı ceviz sehpa modeli, küçük sehpa, antika ahşap sehpa, ahşap Çınar sehpa modeli ile doğallığı evinize getiren tercihler sunuyor. Yan sehpalar ile kendisine hayat bulan ahşap sehpa modelleri kapı formlu sehpa, metal ahşap tasarımlı sehpa, kale kapısı tasarımlı sehpa, çift çekmeceli sehpa ve antika değirmen tasarımlı sehpa gibi modellerle özel gerçekler oluşturuyor. Zengin yetenek sınav ahşap sehpa modelleri arasında ceviz sehpa ile kabuklu ceviz akşamına sehpa olarak elde edebilir özel rengi ile evinize renk katabilirsiniz.

 ORTA SEHPA MODELLERİ

Salonlarının vazgeçilmez mobilya salon orta sehpalar istersen tasarımıyla dikkat çekerken çok amaçlı kullanım tarzıyla salonlarda olmazsa olmaz eşyalardan biridir çekmeceli orta sehpa modeli ile dikkat çekici bir gelecek sunan model yanında kayın ahşap orta sehpa modeli tarafında yapısıyla dikkat çekici bir tercih oluşturuyor. Doğal ahşap sehpaları arasında koyu renkte dikkat çeken ağaç dalı tasarımlı orta sehpaları geniş ve kullanışlı yapısıyla öne çıkıyor. Zikzak tasarımda eğik ayaklı orta sehpa modeli de sıra dışı bir tasarım modeli ile kullanıcılara cazip kredi seçeneği sunuyor.

 ZİGON SEHPA MODELLERİ

Ahşap sehpalar zigon sehpa modelleri ile birleşerek doğallığı zigon sehpalara da yazıyor. Dört ayaklı sehpaların yoğunlukta olduğu modellerde üçayaklı sıra dışı modellerde yer alıyor. Tasarımları ile kısa ve yüksek tasarımlar sunan zigon sehpalar boyutları ile de geniş yayvan ve dar gibi türlerle ortamınıza uyum sağlayacak tercihler oluşturuyor. Renkli modeller de sunan ahşap sehpalar üçayak ve renkli tarzlarıyla özellikle sıra dışı tarz arayışında olanlara cazip fırsatlar oluşturuyor.