Bebekleriniz için bebek nevresim takımı seçenekleri ile bebeğinize hassas tercihler oluşturabilir hassas cildinize hassas tercih sunarken şirin bebeğinize şirin tasarımlar da sunarak size özel seçenekler sunuyor. Özel renklerde tercihler oluşturan bebek nevresim takımları bebek odanızı renklendirerek özel bir ortam oluşturuyor.

BEBEK NEVRESİM TAKIMI SEÇERKEN

Bebek nevresim takımları modelleri ile olduğu kadar kumaş türleri ile de özel seçenekler sunuyor. Kız ve erkek bebeklere göre özel seçenekler sunan modeller 0 pamuk tercihlerle özel dokunuşlar sunuyor. Yastık kılıfı ve nevresim takımı ile uyumlu olan modeller bebeğinize mışıl mışıl bir rüya sunuyor. Hassas tasarımlı modellerin seçileceği modeller aynı zamanda mavi renkleri ile bebeklere özel seçenekler sunarken kırmızı ve pembe renk seçenekleri ile kız bebeklerine özel fırsatlar sunuyor.

ÖZEL NEVRESİM TAKIMI KOMBİNLERİ

Erkek bebekleri için pepe nevresim takımı, arı maya nevresim takımı ve aslan kral nevresim takımları gibi seçenekler sunan modeller bebeğinizin seveceği özel seçenekler oluşturuyor. Kız bebekleri için de 2017 nevresim takımları seçenekleri içinden seçim yaparak prenses bebek nevresim takımı ve baby girl nevresim takımı gibi özel modeller sunuluyor. Erkek bebekleri için birçok seçenek sunan modeller özel markalarla cazip fırsatlara dönüşürken her markanın kendine özel tasarımı ile ebeveynlere özel seçimler sunuluyor. Bu seçimler erkek bebek ve kız bebek olarak seçenek sunarak özel nevresim takımı alternatifleri de oluşturuluyor.

ÖZEL TASARIMLAR ÖZEL SEÇENEKLER

Her bütçeye göre de seçeneklerin sunulduğu modeller arasında pamuk, saten ve özel kumaş seçeneklerine göre tercihler oluşturuluyor. Bebek beşiklerine özel tasarım olarak hazırlanan modeller kalıp olarak üretilen seçeneklerin yanında bebek beşiğine uyumlu olan özel modellerle bebeğinize ve size özel bebek nevresimleri fırsatları sunuyor. Bebek nevresimleri seçiminde dikkat edeceğiniz bir diğer önemli seçenek olarak yıkama özellikleri olarak işlevsel seçenekler sunan modelleri mercek altına almanızdır.

Bu noktada pamuk ürünlerin yıkama sonrası belli oranda çekme yapacağı düşünüldüğünde bu duruma göre seçim yapılmalıdır. Saten nevresim takımlarının çekme yapmayacağını düşünürsek bu durumda saten takımlarını ölçülerine göre tercih edebilirsiniz.