Bebek sahibi olan veya olma yolunda ilerleyen çiftleri en çok heyecanlandıran unsur, onların uyku süreçlerini kaliteli geçirmelerine olanak verecek olan odalarıdır. Kıyafetleri, ayakkabıları, uyku tulumları, zıbınları onlar doğmadan önce büyük bir sevinç ile hazırlanırken, yatak odalarının hazırlığı da aynı mutluluğu yaşatmaktadır. Bebek odası oluşturulurken öncelikle odanın hangi renklerde olacağına karar verilmelidir. Bebeğin cinsiyeti de bu seçimde etkin rol oynamaktır. Bununla birlikte, kullanılacak olan eşyalar, ufak detaylar, bebek için gerekli olan tüm ihtiyaçlar el altında olmalı bebek odası da ona göre dizayn edilmelidir.

 

Bu konuda da İstikbal firması, hazırlamış olduğu bebek odası takımları ile bebek bekleyen çiftlerin arzu ettikleri bebek odasına sahip olmalarına fırsat vermekte ve dünyaya gelecek minik bebeklerin uyurken rahat edebilecekleri mükemmel bir ortam sağlamaktadır.

İstikbal bebek odası takımlarında özellikle bebek yataklarında kullanışlılığın yanı sıra yeniliğe de gidilmiş olup tabiri caiz ise neredeyse ömürlük bebek yatakları oluşturulmuştur. Bu bebek yatakları bebeğin gelişim sürecine ayak uydurabilen genç odası yatağı boyutuna gelebilen işlevselliği fazla olan yataklardır. İstikbal bebek odası takımlarında yatak, halı, ebeveyn koltuğu, bebek dolap ve askılıkları bir arada kullanılmakta, sezonun bebek odası takımlarında da özelikle pembe-sarı, mavi-sarı, turuncu-sarı renkler sıklıkla kullanılmaktadır. Şeker pembesi ve turkuaz renkler de, çizgili ve puantiyeli bebek odası eşyaları ile tasarlanarak mükemmel bir ahenk yakalanmıştır.