Aplik kelimesinin kökeni Fransızca’dan gelmiştir. Aplik kelimesi; duvar lambası, duvar şamdanı manasına gelir.

Trend Olan Aplik Lamba Modelleri

Ev dekorasyonunun hiç şüphesiz en zarif parçalarını Aplik lamba modelleri oluşturur. Evinizin atmosferini inanılmaz şekilde etkilerler. Peki ev dekorasyonunuz için en trend modelleri hangileri?

İşte hepsi birbirinden şahane aplik modelleri;

Evinizin şıklığına zarafet katacak Copo Serisi Altın Renk Fincan Başlıklı Aplik modeli, Oldukça modern tasarıma sahip olan Moro Serisi Telli Çift Yönlü Antika aplik modeli, Queen Tekli Beyaz Aplik modeli. Evinize egzotik bir hava kazandırmak istiyorsanız Urgan Rustik Aplik Şam modelini tercih edebilirsiniz.

Coro Serisi Pembe Renkli Fincan başlıklı Aplik modeli de son derece zarif bir tercih olacaktır. Çok gösterişli ve şık olan Hitit Beyaz Aplik modeli ile evinizi göz kamaştırıcı ortamlara dönüştürebilirsiniz. Son derece zarif Vikolo serisi Açık Kahve Kumaş ve Krem Vintage Ayaklı aplik modeli de tercih edilebilecek en güzel seçenekler arasında yer alır.

Eğer sadelik tercihiniz ise Sade ve estetik Beyaz renkli Lale Krom Aplik modeli, Zarifliğiyle göz dolduran Beyaz renkte Didim Aplik Abajur modeli gibir seçenekler güzel bir seçim olabilir. Evinize muhteşem bir atmosfer katabilecek tasarıma sahip Antik Eskitme Topkapı Şefaf Camlı Aplik Modeli, Büyüleyici tasarıma sahip Altın renkli Melon Aplik Modeli, Estetik ve şık tasarımlı Rachel Aplik modeli, Evinizde son derece şık durabilecek bir tasarım olan Kübik 2’li Altın renkli Aplik modeli, Etkileyici tasarıma sahip Eskitme Henna Metal Aplik modeli, çok şık ve zarif tasarımlı Beyaz renkli Eskitme Zamal Aplik modeli, Şıklıkta zirveye ulaşan Specchio Ayna Aplik modeli, İnce bir estetiğe sahip olan Tekli Palazzo Aplik modeli, Zarafete doyacağınız 2’li Gür Aplik modeli, Estetikte son nokta Snow White 1’li Aplik modeli, Muhteşem tasarımlı Didim Halatlı 2’li Aplik Rustik, Sade ve bir o kadar da zarif tasarımlı Beyaz Aplik trend güzellikleri evinize taşıyan modeller arasında.

Aplik Lambalar Nasıl Monte Edilir?

Bir Aplik Lambayı monte etmeye başlamada ilk sırayı kablo bağlantılarının yapılması alır. Bu işlemin tamamlanmasından sonra Apliklerin arka bölümünde bulunan yuvalar vidalar yardımıyla duvara monte edilmelidir. Son olarak yapılacak işlem de Apliklerin yanlarında bulunmakta olan kulakların yerlerine yerleştirilmesi şeklindedir. Bu işlemler eksiksiz olarak sırasıyla yapıldığında Aplikleri monte etme işlemi tamamlanmış olur.